Bitmoji aneb postavičky i pro vaši klávesnici

Mnozí podlehli kouzlu kreslených avatarů na webu. Jejich popularita má stoupající intenzitu. Těší se velké přízni a to nejen u mladší populace. Kresleným postavičkám zkrátka nelze odolat. Vkradou se do vaší přízně a zcela si vás podmaní. Bitmoji jsou postavičky, které ovládají nejen sociální sítě na webu, či je lze použít v rámci messengerových zpráv na mobilním telefonu. Dokonce je i možná aplikace pro klávesnici. Webovému světu vládnou Bitmoji!
 emoce hlava
Bitmoji se představují aneb seznamte se, prosím…
 
Bitmoji jsou kreslené postavy vyjadřující nejen veškeré možné emoce. Prostřednictvím těchto roztomile vypadajících kreslených postaviček tak lze vyjádřit své momentální rozpoložení apod. Rovněž tak místo slov lze použít vhodnou postavičku a tak neverbálně vyjádřit myšlenku, zprávu, atd. Bitmoji vynikají a upoutají zkrátka svým osobitým vzhledem.
 
Jak mít vlastní Bitmoji?
 
V rámci aplikace Bitmoji si můžete vytvořit vlastní kreslenou postavičku a to dle svých představ, tj. nejen ohledně stylu v oblékání, účesu, zkrátka celkového vzhledu. Tímto tak můžete rozesílat mezi svými přáteli svou vlastní Bitmoji a sdělit momentální náladu, danou situaci, váš momentální stav nálady apod.
 
Vlastní vytvořený kreslený avatar funguje jako zprostředkovatel obrazového vyjádření situace a to odesláním vytvořeného avataru či vložení do již vytvořeného obrázku nebo fotografie a poté možno užít nejen na sociální síti. Vyrobit si můžete libovolný počet vlastních Bitmoji. Stejně tak lze i vytvořit Bitmoji k jakékoliv příležitosti, jako například k různým svátkům, narozeninám apod. Setkat se s Bitmoji a rozesílat lze i prostřednictvím komunikačních aplikací jako je WhatsApp či iMessages.
 
Bitmoji coby aplikace pro vaši klávesnici
 
Jakmile dojde ke stažení aplikace, je vyžádána registrace prostřednictvím e-mailu či facebook účtu. Poté budete již vedeni k přidání Bitmoji klávesnici do vašeho zařízení. Při otevření „nastavení“ se vám tak naskytne možnost kliknout na „klávesnici“ a poté kliknete a zvolíte volbu „přidat novou klávesnici“. Zde by již měl být jeden z možných výběrů na Bitmoji. Aby vše fungovalo, je třeba ještě poté v nastavení zvolit „plný přístup“.
 druhy účesů
Poté již při psaní jen přepnete na klávesnici Bitmoji a vyberete kreslený avatar a odešlete vybranému příjemci. Stejně tak lze využít mnoho dalších variant v rámci sdílení Bitmoji, které vám sama už klávesnice díky této aplikaci nabídne.

Autor příspěvku: luxity.cz