Escape room

Hledáte opravdu skvělý tip na výlet, který si užijete netradičně jako celá rodina nebo jako parta kamarádů? Pokud byste chtěli vyzkoušet něco nového, jiného a originálního, tak escape room bude pro vás přesně to pravé ořechové, to nám můžete bezpečně věřit. Je to jedinečná příležitost pro všechny, kteří mají opravdu skvělé schopnosti řešit případy a baví je napínaví hry, ale i pro ty, kteří mají rádi řešení nejrůznějších případů a chtěli by si vyzkoušet, jaké to je, být součástí nějakého případu a hledat důkazy a indicie k tomu, abyste se dostali z místnosti ven. To je váš cíl.

konečné vysvobození

Na začátku budete zavřeni do místnosti a bude spuštěna časomíra a do té doby, než uplyne čas, tak se musíte dostat ven. Pravidla jsou jednoduchá. Abyste otevřeli dveře, tak musíte najít nejrůznější indicie a kódy k tomu, abyste mohli ty dveře otevřít. Připojte se i vy k celé řadě našich opravdu, ale opravdu spokojených klientů, kteří k nám jezdí třeba pravidelně a tohle je začalo opravdu hodně bavit. I vy se můžete stát třeba jedním z nich, je to jenom na vašem rozhodnutí. Musíte se ale dopředu objednat, to je jasné.

zvídavý detektiv

Krásný zážitek

Tohle je opravdu důležité a měli byste se na to zaměřit. Zážitky jsou něco, co ve vás zůstane a ž do konce života. Investovat do zážitků by se rozhodně mělo, to nemějte strach. Taková investice se vám stoprocentně vyplatí, to je jasné. Navíc je to ve dvou až pěti lidech, takže pokud vás bude víc a budete se na cenu skládat, tak to vyjde na málo peněz. Navíc to můžete použít i jako skvělý dárek, který se vám bude moc hodit, protože takový dárek je jistě originální a můžete to dát třeba své rodině jako společný dárek na Vánoce nebo třeba svému synovi či dceři. Jistě jim tím uděláte opravdu radost, to je jasné. Určitě byste to měli udělat co nejdříve a rychle si zarezervovat v našem systému nějaké datum a hodinu.

4/5 - (2 votes)

Autor příspěvku: luxity.cz