I muži mají své potíže přicházející s věkem

.


Ne pouze ženy, ale i muži mají svá trápení, tedy zdravotní obtíže přicházející s určitým věkem. Prostata dříve či později potrápí nejednoho muže a dokáže život pěkně otrávit a zkomplikovat mnoho situací.
Potíže s prostatou čekají na každého muže, nevyhnou se jim, lze je však s úspěchem mírnit na minimum. Jedním z prostředků, který vám pomůže je i přípravek Prostadyne, doplněk stravy obsahující extrakty několika léčivých rostlin https://www.prostadyne.cz/o-pripravku.php.
wc pro veřejnost
Přípravek je ojedinělý nejen složením, ale především získáváním extraktů daných rostlin. Ty jsou totiž, na rozdíl od většiny přípravků, získávány z čerstvého stavu rostliny.Nedohází tak ke zbytečnému ničení účinných látek třeba sušením. To také ale znamená, že Prostadyne je nabízen v tekuté formě.

Pár výtažků z bylin a může být po problému

Každá lahvička obsahuje 250 ml roztoku s účinnými výtažky rostlin. Ideální pak je, pokud si každý den dopřejete jednu lžičku rozpuštěnou ve vodě, nejlépe však na lačno, což bývá u většiny lidí ráno. Pro přesné dávkován se však určitě řiďte doporučením uvedeným na obalu.

.

A které že rostliny a jejich výtažky vám pomáhají s potížemi s prostatou bojovat? Jsou to především:
·         Vrbovka malokvětá, která je zároveň hlavní složkou přípravku a umí dokonale podpořit funkci prostaty i močových cest.
 
·         Pýr plazivý, působí příznivě při potížích s vylučováním.
 
·         Kopřiva dvoudomá, dobře známá rostlina, která se dá ovšem využít v mnoha směrech. Jednak podporuje prostatu, umí však také ovlivnit cévní soustavu či podpořit obranyschopnost organismu.
 kopřiva dvoudomá
·         Cibule lékařská, rovněž všem dobře známá rostlina a antioxidant, působící na cévní soustavu, v jednom.
 
Chcete-li pomoci své prostatě a zbavit se potíží, určitě vyzkoušejte tento unikátní doplněk stravy. Již po pár dnech ucítíte zlepšení.

I muži mají své potíže přicházející s věkem
4.6 (92%)5
.

Autor příspěvku: luxity.cz