Není prekérnější situace, než když se vám porouchá auto a jediný, kdo zastavil, aby vám pomohl, nemá ani tažné zařízení na autě. Něco tak samozřejmého je dnes něco, co jen tak někdo nemá a může se stát, že na dálnici či cestě ztvrdnete na daleko delší čas. Co byste dali za člověka, který by vás mohl pěkně odtáhnout až k nejbližšímu servisu. Musíte pak složitě volat pojišťovnu nebo odtahovou službu a to už jsou peníze. Každý by ocenil kamaráda či přítele, který má na svém autě tažné zařízení. A nemusí to být jenom pro případy dopravních nehod a poruch na autě!
tažné zařízení náklaďáku

Využijete jej i na dovolené

Dejme tomu, že často jezdíte k moři a tohle léto chcete dovést i svou vlastní loďku. Ostatně proč ne. Do takového Chorvatska je to kousek a vlastní loď se vždycky nějak upotřebí, minimálně na romantické plavby u pobřeží. Jenomže bez tažného zařízení máte pěkný utrum. Nejenže nebudete mít vozík za co odtáhnout, ale ještě vaše sny o perfektní dovolené doslova „na moři“ půjdou tak nějak do kopru.
připojení k vozu

Stěhování

Nemusí to být jenom velké stěhování celé domácnosti, ale dejme tomu, že máte menší auto a taková sedačka se vám tam jen tak nevejde. Kdybyste tak měli vozík a tažné zařízení na autě, že ano? To jsou všechno situace, které se dějí dnes a denně. Pokud nemáte ve svém vlastnictví dodávku, do které byste to „hodili“, tak si asi těžko jen tak poradíte s nějakým malým autem. Samozřejmě, můžete to risknout a dát si to na střechu, ale pokud přejíždíte z jednoho města do druhého, tak se připravte na řadu komplikací. A například dálniční policii nebo cesťákům se určitě nebude líbit ten vrávorající kus potencionálního nebezpečí na vaší kapotě auta, který drží jenom na pár lanech a boží víře.
žlutý traktůrek

vám nabízí jasné řešení. Nechte si na vaše auto připojit i zařízení, se kterým utáhnete všechno. Nebudete toho litovat a otevře vám to nekonečně mnoho možností.