Spousta z nás řeší každý týden se svými dětmi či partnerem tu samou záležitost: „Co budeme o víkendu dělat?“. Domácí aktivity jako je úklid, společné vaření nebo velký nákup na celý týden, jsou nudné a málokoho opravdu baví. Většina lidí chce svůj volný čas využít k aktivitám, na které v pracovním týdnu není čas. Populární jsou výlety do přírody, cyklistické túry nebo například dlouhé procházky se psem. Některé z nás ovšem nebaví ani tento druh aktivního odpočinku a hledají nějaký adrenalin.

DSC_0201

Laser game je hitem, který bude bavit celou rodinu

V posledních letech zažila hra laser game velký boom. Zábava, kterou můžete prožívat s rodinou, kamarády nebo kolegy dnes najedete v každém větším městě a věřte, že ihned po první zkušenosti s touto hrou se budete chtít často vracet. Hra je podobná klasické přestřelce, ve které si, ale nikdo nemůže nijak ublížit. Proti sobě stojí vždy dva týmy, které můžou být většinou 3členné až 7členné. Úkolem každého týmu, je nasbírat více bodů než jeho soupeř. Body se sbírají za „zabití“, stačí se trefit laserovou pistolí do svítících bodů na vestě, kterou má na sobě každý hráč. Hra je časově omezena. Čas si zvolíte vždy před zahájením hry a věřte, že již po pár minutách hry budete slušně zadýchaní.

labyrint (2)

Laser game Praha je tím pravým místem pro pořádnou laser game bitvu. Na výběr zde máte z několika různých herních módů. Jedním z her je například Graffity, která je určená pro menší počet hráčů. Nejenom, že body sbíráte za zastřelení soupeřů, ale také za označení různých bodů, které jsou po aréně. Tým, který nasbírá více bodů logicky vyhrává. Ceny laser game v této herně nejsou nijak drahé a jsou v řádech stokoruny, která za tuto zábavu určitě stojí. V neposlední řadě je zde také nabídka občerstvení, které jistě po náročném fyzickém výkonu rádi využijete.