Naučte se správně nosit hodinky

Řadí se mezi užitečný doplněk, který si stále zachovává své kouzlo. I když v dnešní přetechnizované době se stále více považují za módní přežitek. K zjištění času nám často poslouží display mobilního telefonu, přesto však s tímto doplňkem doladíme celý outfit a nemusíme ho hned zatracovat. Víte, kdy tento módní poklad podtrhnou vaše oblečení a kdy je lepší nechat je doma?
 
moderní noviny

1.       Správná délka pásku
I takový malý detail jako je délka pásku dokáže totiž udělat hotové divy. Mnoho nositelů si při koupi správně nevyzkouší, jak jim pásek na ruce sedí a zda je někde nebude tlačit nebo naopak nebude z ruky sklouzávat. Zdání však může klamat.
 
2.       Co nejblíže zápěstí
 Správností je, řemínek vždy připnout na levou ruku. Ale na jaké místo je správně umístit? Muži by se měli naučit nosit řemínek co nejblíže zápěstí a ženy přesně naopak. Na první pohled se toto moudro může zdát nepodstatné, ale pravdou je, že při správném nošení vyniknou na ruce mnohem lépe.
 
3.       Pásek a řemínek nejlépe v jedné linii
Elegantní a vkusné s koženým páskem. Co s nimi a jak je správně nosit? Teď může přijít na řadu kombinování s dalšími doplňky. Například k černému pásku u kalhot zvolte vždy podobnou barvu i u řemínku na ruce. Stejný materiál nebo stejná barva udělá opravdu hodně.

pánské hodinky
 
4.       Jak je navléknout do společnosti? Ano či ne?
Ke klasickému business obleku rozhodně patří ty analogové, ty digitální raději pro tentokrát nechejte doma. Pokud bychom měli na mysli přímo určitou barvu, tak zvolíme zlatou nebo stříbrnou. Vítaným bonusem jsou takové, které budete moci unosit při více příležitostech, takové jsou právě casio hodinky. Nadchnou vás nejenom svým neotřelým designem, ale budete navíc i mile překvapeni jejich nízkou pořizovací cenou. Pokud při slavnostní příležitosti obléknete smoking, měli byste mít na paměti, že zde jsou ty náramkové povinným doplňkem.

Naučte se správně nosit hodinky
4.3 (85%)4

Autor příspěvku: luxity.cz