Ani soukromí podnikatelé nebývají ušetřeni všedních starostí, ty finanční povahy nevyjímaje. Sice se o nich traduje, že jsou to ti nejpřičinlivější z našinců, sice se o nich říká, že jsou sami svého štěstí strůjci, jenže ani ta největší snaha někdy nestačí a ve skutečnosti to nejsou ani zdaleka jenom oni, kdo rozhodují o tom, jak se jim povede.

Zkrátka a dobře to mívají i soukromí podnikatelé často těžké. Často ani oni nevědí, jak zvládnout svoji finanční situaci. A u nich je to na rozdíl od ostatních lidí navíc komplikováno tím, že nejde jenom o to, aby si vydělali na své živobytí, ale tito si musí zajistit i finanční prostředky, jež jsou nezbytné pro provoz firmy, jež je živí. Nebo tedy má živit.

mince ve sklenici

Ale co když se někdy dost peněz nesežene? Co když je navzdory veškerému podnikatelovu úsilí peněz pořád málo a nestačí už ani na to nejzásadnější, co se musí financovat? To aby si snad podnikatel chybějící peníze vyčaroval?

Ne. Všichni víme, že takovou schopnost nikdo z podnikatelů nemá. Stejně jako nikdo z nich nemůže peníze tisknout ani nemá nějaký pohádkový bezedný měšec.

Ale přesto to nemusí být ještě beznadějné. Takovým podnikatelům ve finanční nouzi se nabízí hypotéka bez registru, která jim může pomoci zvládnout i nezvládnutelné situace. Stačí se obrátit na nebankovní společnost, tuto hypotéku si vzít, a rázem je k dispozici klidně i hromada peněz. A to za docela výhodných podmínek.

drobné EU

A má-li někdo ze soukromníků po zkušenostech s bankami obavy, zda tuto půjčku získá, zda ho tu neodmítnou, nemaje ho za bonitního? Pak věřte, že pokud má někdo takový nemovitost, kterou by se za poskytnutou hypotéku zaručil, nemá se čeho bát. Díky takové záruce jsou totiž záležitosti jako záznamy v registrech dlužníků, exekuce nebo poměrně nízké příjmy podružné. A i s těmito nedostatky se tu obvykle uspěje. A je po finančních těžkostech.