Vyřešte problém s obuví

.

Víte, že lehce dokážete předejít každodennímu zakopávání o boty v předsíni? Že si ušetříte nekonečně se opakující věty o tom, kam ukládat boty? Že se hned po příchodu domů nebudete muset rozčilovat na zbytek rodiny, zvláště v podobě teenagerů? Šikovně zvolený botník do Vaší předsíně Vám ušetří nejen čas s úklidem bot, ale i Vaše nervy!

botník

Chce to jen trochu zamyšlení.
Podívejte se na uspořádání Vaší předsíně a začněte uvažovat o botníku, který zabrání nepořádku. Pryč jsou ty doby, kdy jste mohli nechat boty přede dveřmi bytu. Na tyto časy si už mnozí ani nepamatují! Proto je zapotřebí trochu se zamyslet a nepořádku včas předejít.
Máte předsíňovou stěnu? Máte položený hadr pod boty u jedné stěny? Máte v předsíni rohožku, na které by měly boty stát v jedné lajně? Jste s takovým stavem spokojeni? Určitě ne. Botníku je třeba!

chodba


Takže, který zvolíte?
Při výběru dokonalého botníku pro Vaše potřeby vezměte v potaz všechny členy rodiny. Co udělají s obuví, když vejdou do bytu?
· Myslíte si, že Váš pubertální potomek se zuje, vezme obě boty způsobně do ruky a uloží je do uzavíratelné přihrádky na boty? Kdeže! To by musel být v nějakém průšvihu, aby plnil své povinnosti a nepřitahoval zbytečně tak Vaši pozornost. V takovém případě je dobré pořídit místo, kam své boty s dokonalou šikovností zasune bez jediného ohnutí zad.

· Potřebujete si u zouvání a nazouvání sednout? Potom řešte uskladnění obuvi botníkem s prostorem k sezení. Většinou se uvnitř sedacího prostoru nachází místo k uskladnění bot sezónních. To je šikovná vychytávka.
· Máte předsíňovou stěnu? Potom se porozhlédněte po botníku, který se k ní bude velmi dobře hodit.
Víte, získáte tak drobnou úpravou interiéru předsíně to, že se nebudou boty povalovat bezděčně po celé chodbičce. A navíc budou v poličkách na boty jen ty, které právě nosíte. Ty ostatní budou pěkně uloženy v botníku uzavřeném!

Vyřešte problém s obuví
Ohodnoťte příspěvek
.

Autor příspěvku: luxity.cz