V současné době se velmi často stává, že spolu rodiny tráví opravdu málo času. Jakmile se párům narodí dítě, jsou z něj nadšení, užívají si každou možnou společnou chvíli. Společně se těší z každého pokroku malého miminka, z každého úsměvu a společně prožívají i bolístky a nemoci dítěte. Postupem času se však velice často stává, že těchto chvil víc a víc ubývá. Čím jsou děti starší, tím méně času spolu rodina tráví. Rodiče jsou většinou zaneprázdnění vyděláváním peněz, aby tak zajistili svou rodinu. Postupem času tak mohou chladnout vztahy mezi rodiči a dětmi.

děti společně

Přitom tento čas utíká neuvěřitelným způsobem. Děti velmi rychle vyrostou a stanou se dospělými. Tyto chvíle vám již nikdy nikdo zpátky nevrátí. Dávejte si pozor, aby vám děti v dospělosti neřekli, že by se bez toho nového notebooku nebo telefonu, který dostali kdysi k narozeninám, obešli, jen kdybyste s nimi místo vydělávání peněz trávili trošku více času.

Užívejte si chvíle s rodinou. Jezděte na společné výlety, najděte si společné koníčky, naplánujte perfektní rodinnou dovolenou třeba na kolech nebo s batohem na zádech, sdělujte si své pocity, své radosti a strasti. Komunikujte spolu, protože zdravé vztahy se bez komunikace neobejdou. Ukažte jeden druhému, že o sebe máte zájem, a že vám na sobě záleží.

letní foto

Zároveň si zvěčněte významné rodinné chvíle https://www.katerinasvobodova.cz/. Naplánujte si každoroční focení k různým příležitostem. Můžete si přitom vybírat z mnoha příležitostí, jako jsou například:

  • narozeniny vašich dětí,
  • vánoční focení,
  • velikonoční focení,
  • zimní focení venku ve sněhu,
  • podzimní focení v parku v listí,
  • letní focení u vody…

Ať už si vyberete jakoukoliv příležitost, užijete si to, zasmějete se a strávíte společný čas. Zároveň si odnesete spoustu krásných, profesionálně nafocených a upravených rodinných fotografií, které budou zdobit vaše alba.