Možná máte zrovna pocit, že vy si svůj vlastní dům nemůžete nikdy dovolit, zkrátka proto, že to vaše úspory nedovolují. Ovšem ani v takovém případě nejste odsouzeni k životu v pronajatém bytě anebo prostě v jakémkoli jiném bytě ve městě. I tak můžete žít klidně na venkově anebo kdekoli jen chcete a můžete žít ve vlastním domě. To všechno za předpokladu, že si pořídíte celoroční mobilní dům.
obydlený ostrůvek.jpg
Pokud vám velikost vašeho malého bytu plně vyhovuje, jistě nebudete nijak trpět ani bydlením v mobilním domě. Ten je totiž rovněž menší, ovšem má tu výhodu, že si jej můžete nechat postavit kamkoli jen chcete. No a samozřejmě – bude jen váš, budete tam mít maximum soukromí, a to za minimum peněz. Mobilní domy jsou totiž velmi levné.

A to je zřejmě ta největší přednost, která k nim přitahuje stále více uživatelů. Prostě na ně hravě našetříte i z běžného platu, aniž byste se museli do konce života zatížit hypotékou anebo jiným závazkem, který by vás dlouho omezoval. Pokud máte zájem o luxusní mobilní dům, tak si jej můžete pořídit již za několik stovek tisíc, což je částka, za kterou jiné bydlení neseženete. (Tedy alespoň v případě, že nechcete žít ve stanu.)
Díky mobilním domům tak může spokojeně bydlet každý a každý si může vybrat, kde chce bydlet.
klíčky na ruce.jpg
Pro to, abyste mohli svůj mobilní dům někam umístit, nepotřebujete vůbec žádné stavební povolení. Stačí vám jen několik metrů čtverečních půdy, které si koupíte anebo pronajmete, kam vám následně zhotovitel váš dům přiveze. A pokud se časem rozhodnete, že byste přeci jen chtěli žít někde jinde, není to ani ten nejmenší problém. Váš dům si můžete s sebou vzít kamkoli jen chcete.

Jednou provždy tak můžete zapomenout na nepříjemné sousedy, na všechny nevýhody nájemního bydlení, na to, že nemůžete mít ani malou bylinkovou zahrádku. To všechno se rázem změní, když si zakoupíte celoroční mobilní dům.