Užse Vám to určitě stalo. Jdete s manželem či přítelem a vidíte chlapa,co by stál za hřích. A teď si v duchu říkáte, mám se otočit neboradši ne? Jo, to když jdete s kamarádkami, to se klidně otočíte a ise zasmějete.
řetěz kolem krku

Kdyžsi vzpomenu na své mladší já, které s kamarádkami obcházelo nočníkluby v Olomouci nebo v Prostějově, které se otočilo na každéhoucházejícího chlapa, který prošel okolo mě, a ještě jsem měla v sobětolik drzosti, že jsem na něj zamávala a usmála se takovým tímamerickým úsměvem. Jo, to byly časy, to bylo bezstarostné mládí.Ač jsem se usmívala, otáčela, dělala oči, nikdy jsem si nezačala schlapem, kterého jsem znala sotva 2 minuty. Ale představa chlapa, ccao 15 let staršího s břišáky, byla velmi lákavá.

Tobylo tehdy, teď jsou ty představy malinko opačné. To takový 18letýzajíček s vypracovanými svaly není vůbec špatný. Jenže málokdy setakový muž v mém okolí objeví, abych se za ním mohlaalespoň po očku podívat. Takové vídám většinou jen ve filmech. A to
mně naštěstí přítel nemůže říct půl slova, když se tam promenádujenapůl svlečený, opálený a svalnatý “bůh“. To slintám vduchu tak, že se přímo topím ve slinách.

Přítelje takový, že se sice otočí, tedy jen když s ním nejsem, tedy když jev práci s chlapy. Přitom nechápu, co je na tom špatného, když sečlověk jen podívá. Já mu to nezakazuji, myslím si, že na pohledu nenívůbec nic špatného. Není to přece nevěra. Po ženě, co má šaty, kteréjsou unikátní, se také podíváte, i když z jiného úhlu pohledu. Nebopokud má na hlavě kreaci typu střihoruký Edward.
tahání za vlasy

Pročby nám jinak dával “Otecko“ oči? Samozřejmě, na kmitání řasami, napoužívání řasenky, nesmělé “pohledy“. No,nesmělé v mnohých případech jistě nejsou. Ve většině z nich jsoutakové ty čertovské ohníčky a čertík sedí na rameni a šeptá do uchanemravnosti, aby ten pohled stál za to.

Jojodámy, představy jsou na jedné straně, na druhé je realita. A vždyckyjsme mohly dopadnout hůře.