·         V průběhu 24 hodin vysloví až dvacet tisíc slov, zatímco jejich drahé polovičky jen asi sedm tisíc.

·         Jsou mnohem komunikativnější a citlivější, mají lépe vyvinutý tzv. třetí smysl, řídí se více citem a proto je také jejich chování obezřetnější, což se projevuje mimo jiné i za volantem. A kdo je lepším řidičem, zda žena nebo muž, si snadno odvodíte sami.
blondýna u koně

·         Mrkání – ženské oko mrkne mnohem vícekrát, než to mužské, až jednou tolik v průběhu dne.

·         Jsou méně citlivé na bolest a lépe ji snášejí, je to dáno zejména tím, že jejich organismus je schopen uchovat v sobě lidský plod a porodit jej.

·         Jisté průzkumy prokázaly, že jestliže se dva lidé obejmou na dobu delší než 15 sekund, a může jít pouze o přátelské objetí, žena takovému člověku snáze uvěří, než muž.

·         Po sexuálním výkonu nepřichází únava a nejsou ospalé, naopak by se rády mazlily, tulily, líbaly se a povídaly si.

·         Ačkoli muži zdaleka nemají největší penis ze všech savců, ženy mezi savci vynikají v poměru ke své hmotnosti svými ňadry, resp. jejich velikostí. Neplatí to však o bradavkách.
stažený klobouk

·         Jejich srdce bije rychleji, v průměru až o jednu třetinu.

·         Celé čtyři roky svého života je provází menstruační krvácení.

·         Jejich vlastní vzhled je tématem pro přemýšlení až devětkrát za den, u mužů sotva dvakrát (až na některé výjimky).

·         Většina z nich nosí podprsenku, je to téměř 90 procent všech žen civilizovaného světa, přitom více než 80 procent z nich nosí nevhodnou velikost.

·         Ve většině zemí je jejich počet vůči mužům vyvážený, v Rusku je jich však o necelých 9 milionů více.

·         V průběhu roku pláčou v průměru až 50 x, zatímco jejich polovičky jen asi 10 x.

·         Imunitní systém pomaleji degraduje, než ten mužský, proto se také dožívají vyššího věku.

·         Holí si pravidelně podpaží, což jejich protějšky téměř nedělají. Víte, že poprvé se tento trend objevil ve společnosti až v roce 1915? Vyholování podpaží bylo považováno za socialismu za kapitalistický přežitek a bylo to součástí propagandy.