Posilovací odporová guma na cvičení má opravdu velkou spoustu využití a to nejen ve fitness centrech či posilovnách nebo sportovních centrech, ale klidně i u Vás doma. Jde o velmi skladnou posilovací pomůcku, kterou můžete po tréningu uklidit do šuplíku či kamkoliv jinam. Jenže výhodou této posilovací pomůcky není pouze její skladnost a velikost, ale samozřejmě její mnohostranné využití při tréningu.
a
Odporová guma na cvičení je jedinečnou pomůckou při tréningu díky tomu, že s ní můžete nejen posílit všechny svalové partie, ale také protáhnout celé tělo. Lze ji využít při posilování horní části těla – paží, prsních i zádových svalů a samozřejmě k posílení dolní části těla – od břišních svalů přes svaly na zadečku až po stehenní a lýtkové svaly. Jak již bylo řečeno, prostě ji využijete k protažení a posílení celého těla.


Posilovací odporovou gumu na cvičení najdete v naší široké nabídce posilovacích strojů a pomůcek hned v několika provedeních. Ať už si vyberete dlouhé nebo krátké, tak si vždy ještě můžete vybrat jejich zátěž, protože díky této pomůcce posilujete za pomocí váhy svého těla a ještě navíc si můžete zvýšit zátěž díky různému odporu těchto pomůcek a to od třinácti až do osmdesáti kilogramů.
b
Nesmíme opomenout, kromě toho, že můžete posilovat a protahovat celé tělo za pomocí této pomůcky, tak ještě navíc můžete využít nejrůznějších doplňků k této pomůcce, jako jsou úchopy a ručky, díky kterým můžete provádět ještě další velkou spoustu různých cviků. Jak tedy vidíte, jde o opravdu velmi výhodnou tréninkovou pomůcku pro každého, vhodnou jak do fitness center, tak i do Vaší domácnosti.
c
A to ještě není všechno, kromě skvělých skladných tréninkových pomůcek, které můžete využívat i tam, kde nemáte dostatek místa, Vám nabízíme i velké posilovací stroje vysoké kvality za velmi výhodných cenových podmínek.