Nadváha a obezita trápí vysoké procento obyvatelstva

Nadváha a obezita je strašákem posledních již několika let a to nejenom u nás, ale také v zahraničních státech a často se v této souvislosti hovoří také o Americe. Zvýšená tělesná hmotnost totiž u lidí může vyvolat zdravotní problémy. A zdravotní důvody jsou právě tím hlavním, co by nás mělo trápit nejvíce. Zvýšený cholesterol často na svém těle neuvidíte, ale bohužel tam je a bude škodit z dlouhodobého hlediska vašemu zdraví.
1.       Sestavte si jídelníček na míru podle vašich chutí. Tato ketodieta to umožňuje, takže proč toho nevyužít? Prodietix s.r.o. představuje program na snížení tělesné hmotnosti.
2.       Fáze hubnutí jsou přizpůsobené vašemu tělu a snižování tělesné hmotnosti dle výzkumných lékařských poznatků.
žena sedící zády na balkóně

Jídelníček si můžete sestavit sami

 Jídelníček si můžete sami naplánovat nebo zakoupit kompletní sestavy na několik týdnů předem. Záleží jenom na vašich potřebách. Tímto způsobem můžete shodit tolik kilogramů, kolik si přejete.
Jídla jsou dodávána v prášku. Většinou je stačí smíchat s vodou. Tímto způsobem si například uděláte během pár okamžiků vynikající vaječnou omeletu, kaši nebo vytvoříte směs na upečení koláče podobného muffinům. V jídelníčku dále najdete teplé i studené nápoje, různé druhy krémů, pudinků, smootie. Nesmíme vynechávat ani hlavní jídla, těstoviny, polévky, chléb a krekry, nebo například šťouchané brambory.
ruce držící tablet s otevřenými stránkami o jídlech
Mlsný lahůdkářský a uzený jazýček potěší nabídka párků a klobás. Je libo raději chipsy a pivo? To všechno je možné ochutnat! Kuřecí nugety na oběd a palačinky na snídani, výživné, zdravé a především proteinové. Tato jídla podporují ketózu, takže navodíte stav, kdy se v těle začnou štěpit tuky. Tělo je následně odbourává a vy se zbavujete přebytečných kil. Svalová hmota však zůstane stále na svém místě, tu shazovat nebudete a to díky výživově vydatným pokrmům. Ty obsahují spoustu bílkovin a proteinů, takže svaly zůstanou zachovány.

4.2/5 - (8 votes)

Autor příspěvku: luxity.cz