Děti od útlého věku milují hru a pobyt venku. Díky hře se rozvíjí. Neobejdeme se tedy bez nejrůznějších hraček. Chceme pro ty nejmenší jen to nejlepší, chceme jim dopřát maximální radost.

Vhodným prostředkem pro jejich celkový rozvoj mže být i obyčejná trampolína. Pokud si teď říkáte, že je to příliš nebezpečná zábava, mýlíte se. Za dodržení určitých pravidel nedochází k úrazům více, než kdekoli jinde.
Dopřejte i vy svým ratolestem možnost této pohybové aktivity. Trampolíny pro děti jsou vhodným a praktickým dárkem, který nakonec využije celá rodina. Každý, kdo vyzkouší pohyb na skákací ploše, se rád vrátí.

Důvody, kvůli kterým je dobře mít jednu doma

Vrátíme-li se ale k důvodu, proč si ji domů pořídit. Je totiž výborná nejen na pravidelný pohyb, ale dokáže člověka rozvíjet i v oblasti soustředění a udržení pozornosti. Dává jedinečnou možnost, jak uvolnit tělo a mysl a zároveň ho posílit.
Lze ji použít od útlého věku, už při lezení má na vývoj příznivý vliv. Navíc je skvělým pomocníkem při relaxaci. Nechte se unášet na lehce se pohupující skákací ploše. Dostane se vám velmi příjemného pocitu a stavu uvolnění.
K dostání je v několika velikostech, nejoblíbenější jsou však trampolíny o průměru 305cm a 400cm. Ovšem existují i rozměry menší.

Kompletní sestava a mnoho příslušenství

U nás v základní sestavě dostanete trampolínu včetně ochranné sítě a kovového žebříku. Sítě se určitě nevzdávejte, je velmi dobrým pomocníkem pro zvýšení bezpečnosti a díky ní se nemusíte bát pádů na zem. Žebřík zase umožní velmi bezpečný a pohodlný výstup a sestup z plachty.

Kvalita je pro nás velmi důležitá, proto se s klidem na naše produkty můžete spolehnout. Konstrukce je vyrobena z kvalitních ocelových pozinkovaných trubek. Zajištěna je dokonalá stabilita, kterou ještě můžete podpořit pomocí speciální kotvící sady.