Instagram, tak jako jiné sociální sítě se stal metlou lidstva. Na jedné straně přináší zábavu, inspiraci a popularitu, na straně druhé ústí jen v bohapusté vychloubání a hraní si na něco, čím člověk není. Tak jako se vším by se s ním mělo zacházet opatrně, protože svět vyretušovaných a mnoha filtry několikrát prohnaných fotek může jednomu vlézt pěkně na mozek! Rodí se pak závist, pocity méněcennosti a tzv. hateři.
nákup přes chytrý telefon
I přes tuto jeho temnou stránku instagramu nelze upřít fakt, že se stal místem, kde se mohou realizovat začínající a velmi nadějní fotografové, baviči, kteří pro nás točí zábavná vines videa, anebo tutoriály, a v neposlední řadě je tato populární sociální síť úžasnou živnou půdou pro marketing! Spousta nákupních trendů prorazila právě zde, ať už z oblasti módy, makeup artu anebo jídla.
Pojďme se společně podívat alespoň na některé z nich!

1.       Kouzelná podprsenka zvětší ňadra až o dvě velikosti – znamená to revoluci?
Úžasná nalepovací podprsenka bez ramínek a zapínání, jež vytvoří bujný dekolt i těm z nás, kterým rýžka mezi ňadry přírodou nadělena nebyla, zdvihla mnohé instagramerky ze židle. Tento strategický kousek prádla je vepředu opatřen šněrováním, jež vám stáhne neposlušná prsa k sobě a vykouzlí vám tak nejen do plesových šatů nadílku, za kterou by se nemusel stydět žádný plastický chirurg!

žena v podprsence
2.       Sloupni to!
Snad všude na instagramu člověk natrefí na videa, kde si lidé za pomoci pleťové sloupávací masky jménem"Daiso charcoal japan mask" odstraňují černé tečky z nosu a tváří. Mnozí youtubeři tyto záběry zahrnují do svých "oddly satisfying" videí, protože na pomalém odstraňování tmavého filmu z kůže je něco skutečně mrazivě uspokojivého.

maska na obličeji
3.       Duhové obžerství, ze kterého vám potečou sliny po bradě!
Tzv. foodporn videa a fotografie s úžasnými obrovskými sendviči, napěchovanými luxusními barevnými sýry, které se roztopené natahují a tečou ven z toastového chleba, vyvolají chutě v nejednom mlsném jazýčku!
Rainbow cheese sandwichsi můžete objednat v restauraci Chomp eatery v Santa Monice.
Uvnitř jsou různé druhy sýra, jako například asiago anebo parmazán, obarvené neonovými barvami duhy.
Tak co? Vyrazíte je tam ochutnat?