Virtuální sídlo kanceláře

Začínáte s podnikáním? Pak jistě víte, že pro zapsání do obchodního rejstříku potřebujete uvést i adresu. A to někdy bývá problém. Kdy takový problém může nastat? Tak například, když ještě bydlíte u rodičů a ti nesouhlasí s tím, aby jejich adresa byla uvedena a spojována s vaším začínajícím podnikáním. Dalším důvodem může být to, že z bezpečnostních či jiných důvodů nechcete spojovat svoji adresu s adresou svého podnikání. Nebo pokud bydlíte v pronájmu, také pak nelze adresu místa spojovat s adresou podnikání. A někdy jde o zcela jasnou a zřejmou výhodu virtuálního sídla Ostrava. Jde totiž o získání prestižní adresy. A to je výhodou pokud spolupracujete s partnery ze zahraničí. Firma s adresou z města vypadá lépe než mít adresu z neznámého města či vesnice.

virtuální kancelář

Někdy jde opravdu také jen o to, že pro své podnikání vlastně nepotřebujete mít pronajatou kancelář či jiné prostory. A pokud nemůžete a nechcete uvést svoji osobní adresu do obchodního rejstříku, pak je možné využít služeb a pronajmout si virtuální sídlo neboli kancelář. Získáte tak spousty výhod. Nejenom, že budete mít adresu k zapsání do obchodního rejstříku, ale budete mít také korespondenční adresu. Zároveň vám každý den napíší email, co vám na danou adresu přišlo, oskenují dopis a předají balíky. Také je možné využít na několik hodin dané kancelářské prostory. To můžete využít v případě, že se potřebujete párkrát do roka sejít se svým pracovním týmem, či klienty.

společné setkání

Nemusíte se této služby bát. Ba naopak pro některé je opravdu výhodná, poskytuj spousty doplňkových služeb a je cenově dostupná na rozdíl od pronajmutí skutečných kanceláří. Zvažte tedy, zda by tato služba nebyla vhodná právě i pro vás. Můžete mít klidně i jiné důvody, než jsou tyto uvedené. Ale pokud dojdete k závěru, že je tato možnost pro vás vhodná, pak se ji rozhodně nemusíte bát a můžete čerpat výhody, které z toho můžete mít.

Autor příspěvku: luxity.cz