Čemu se vyhnout při stěhování s dodávkou z půjčovny dodávek Praha

Časový pres – stává se, že zájemce o pronájem vozidla přijde s potřebnými doklady, v rychlosti prolétne smlouvu, podepíše ji a stanoví časový termín pronájmu v tak úzkém koridoru, že se kvůli tomu zbytečně stresuje. Rozhodně se vyplatí v klidu si sednout, vzít tužku a papír a načrtnout si plán a postup práce tak, abyste si vytvořili časovou rezervu. Mějte na paměti, že i když budete mít nějaké prostoje navíc, pořád ušetříte výraznou sumu ve srovnání s profesionálními stěhováky, takže raději ať to probíhá v poklidu v zájmu svého zdraví.   Dodávku lze v půjčovně dodávek Praha Pujcovna-praha9.cz zapůjčit na několik hodin, na celý den i na několik dnů.

večerní provoz

Spolehlivý kamarád (kolega) je podmínkou – ve dvou lidech se to vždy lépe táhne, když oba táhnou za jeden provaz. Ideální je, když se mohou vystřídat i v řízení. Důležité je vašeho kamaráda zasvětit do celé akce a nic před ním neskrývat, celé to totiž stojí a padá na vzájemné důvěře, a ta je k nezaplacení.

západ slunce na dálnici

Počítejte s nepřízní počasí a s dalšími komplikacemi – předvídejte – v časovém plánu si ponechte rezervu i na situace, které vše ztíží a prodlouží: Bude hustě pršet nebo sněžit, na silnici bude námraza či mlha, horké počasí bude vyžadovat častější přestávky na práci, nepojede výtah, budete muset v domě po sobě uklidit, jak budete zajišťovat občerstvení, jak to bude s parkováním atd. Promítejte si v duchu kompletní pracovní postup a dělejte si poznámky i zdánlivě hloupé.

Předání vozidla – vůz musíte předat v technickém stavu, v jakém jste jej převzali (pochopitelně se může přihodit závada ne vaší vinou), ale máme na mysli vámi zaviněné situace: Nesmíte zapomenout dotankovat palivo do plné nádrže, musíte dbát na šetrné zacházení i v interiéru vozu a zabezpečit důsledně náklad před pohybem, kabina a zavazadlový prostor musí být čistý a neporušený. Nikdo vám neodpustí jediný škrábanec, ani promáčknutý plech při špatném parkování a při nárazu skříně z masivu na vnitřní stěnu nákladového prostoru.

Autor příspěvku: luxity.cz