Nejlepší cesta, jak se dát dohromady, když se necítíme delší dobu dobře, nebo nás nic téměř nebaví, ani sex! Jsme unaveni i často podráždění, tak bychom mohli využít tisícileté zkušenosti s přírodními produkty, které ty naše problémy pomohou vyléčit.

Pokud vás trochu oslovuje léčitelství z přírodních produktů, tak jste možná už něco slyšeli o bylině (je to brukvovitá zelenina),

které se lidově říká maca peruánska, či řeřicha peruánská. Správné názvy jsou dva – LEPIDIUM meyenii nebo LEPIDIUM pervianum.

maca - kořen

Z této léčivky se využívá kořen, který je podobný našim ředkvičkám.

Vysušené kořeny maca se kvalitně zpracují, pomelou a vzniklý prášek se používá podle příbalových letáků. Většinou jednu čajovou lžičku si nejlépe ráno rozmícháte ve sklenici vody nebo v sladším sirupu a vypijete.

maca - prášek

Proč se budete po několika dnech cítit lépe? Je to tím, že maca kromě velkého množství vitamínů (C, B, E, B6 i menší množství B12), a důležitých minerálů (hořčík, sodík, vápník, zinek, železo, draslík, jód), bílkoviny, aminokyseliny a mastné kyseliny, aromatické oleje, saponiny, alkaloidy a taniny. A právě kvůli takovému zastoupení všech důležitých látek pro naše tělo pomáhá náš organizmus dokonale povzbudit. Jak po fyzické, psychické stránce, tak pomáhá regulovat naše hormony (zvlášť u žen, které trpí premenstruačním syndromem nebo jsou v období klimaktéria).

Náš e-shop vám nabízí kvalitní maca přípravek v BIO kvalitě a za příznivou cenu. Věříme, že pokud účinky maca neznáte, věřte, že po vyzkoušení zjistíte, že jeho účinky jsou skutečně takové, které se popisují. Každý jedinec má své důvody, proč by mohl nebo měl používat macu jako doplněk stravy. Někdo na vitalitu, někdo na povzbuzení potence, někdo kvůli stresu atd. Vyzkoušejte a uvidíte, že se k tomuto výrobku rádi vrátíte, protože to bude pro vás ten pravý životabudič.